Firmy na Cybo

Skóre Cybo

Existuje celá řada faktorů, ke kterým přihlížíme při určování kvality firem na Cybo. Následující text popisuje, na co se zaměřujeme.

  • Hodnocení: Počet hodnocení a průměr firmy na stránce Cybo.
  • Požadavky: Zda firma je nebo není nárokována vlastníkem nebo zástupcem.
  • Kvalita údajů: Jak kompletní je záznam o firmě.
  • Svěžest: Kdy naposledy byla firma aktualizována nebo recenzována.

Náš hodnotící algoritmus se průběžně mění, takže nemusíte být znepokojeni, pokud se výsledky změní. Pokud máte pocit, že vaše firma má nedostatečné zastoupení, neváhejte nás kontaktovat a my se na to podíváme. Pokud existuje nějaký způsob, jak ho můžeme zlepšit, chceme to vědět.


Přidání Firmy

+ Přidat Firmu

Snažíme se být nejen největší firemní databází na světě, ale také tou nejpřesnější a chceme poskytovat nejlepší servis pro uživatele pro vyhledávání firem na internetu. Z toho důvodu usnadňujeme lidem zadávání firem do seznamu na Cybo.

Nikde jinde vaše firma nezíská takovou pozornost, jakou může dostat na Cybo.


Úprava firmy

Firmy se neustále mění. Ať už je to fyzická změna adresy, nové telefonní číslo, nebo jednoduché přidání Facebook stránky. U nás je jednoduché aktualizovat informace o firmě.

Když jste na individuální stránce firmy, stačí kliknout na ikonu Upravit jak je uvedeno výše.


Požádat Firmu

Spolu s přidáním nebo úpravou firmy na Cybo, umožňujeme lidem tvrdit, že záznam o jejich firmě v seznamu již existoval. Děláme to za účelem poskytnutí větší kontroly nad seznamem a informacemi v něm.

Uživatelé mají stále povoleno upravovat požadované firmy, pokud uživatel, který záznam vytvořil jej nezamkl před úpravami.

Pokud někdo na Cybo požádal o firmu, která vám patří, umožníme vám odmítnout tuto žádost a prozkoumáme ji. V současnosti omezujeme počet záznamů, o které můžete požádat. Pokud potřebujete požadovat o další záznamy, neváhejte nás kontaktovat.

Uživatelé, kteří požádali firmu, ji mohou uzamknout. To znamená, že ostatní uživatelé nemohou změnit informace v seznamu. Doporučujeme vám to udělat jen tehdy, jestliže se lidé snaží ničit nebo překroutit váš záznam.


Přidání Firmy k Záložkám

Uložené firmy se budou zobrazovat ve vašem profilu po tom, co si zaregistrujete účet zde na Cybo. Takto můžete mít přehled o vašich oblíbených místech!


Cybo Uživatelsky Účet

Přihlásit seZaregistrovat se

Aby bylo možné provést některé činnosti popsané na této stránce, je nutné, abyste se u nás zaregistrovali. Ale nebojte se, je to rychlé a jednoduché.

Postupujte podle výše uvedených odkazů, abyste se již dnes zaregistrovali a přihlásili do svého Cybo účtu.

Pokud si všimnete uživatele, který spamuje, lže, poškozuje nebo se jinak nevhodně chová, označte ho prosím. Můžete tak učinit ze stránky jeho profilu. Uživatele prozkoumáme a podle toho budeme jednat.
Děkujem za váš zájem o Cybo.

  
 

Sledujte nás a získávejte aktuální informace o změnách na našich stránkách.